ANKARA ENERJİ OTELİ

Başkent Ankara’nın şehir otelciliği konusunda öncüleri arasında yer alan ANKARA ENERJİ OTEL şehrin merkezinde Kızılay mevkiinde yer almaktadır. İlk kez 1970 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayan ve geçmişte Otel Apaydın ismiyle faaliyet gösteren ANKARA ENERJİ OTEL günümüzde şehir otelciliğine yepyeni boyutlar kazandırmasıyla dikkat çekmektedir.

Modern mimari ve tasarım anlayışıyla hazırlanmış 76 odasıyla ziyaretçilerine hem konforu hem de estetiği bir arada sunmayı amaçlayan Enerji Otel uluslararası standartlarda teknoloji ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

İçerisinde profesyonel dünya standartlarını karşılayan Türk hamamı ve masaj salonu bulunan ENERJİ OTEL’de ziyaretçiler yoğun iş hayatının stresinden arınabilir ve güzel vakit geçirebilirler. Bunun yanı sıra 20 kişilik özel iş toplantı salonları sayesinde ziyaretçiler hem iş toplantılarını otellerinden çıkmadan yapabilir, hem de arda kalan zamanlarda ENERJİ OTEL’in çok çeşitli imkanları ile streslerinden uzaklaşabilirler. Ayrıca 24 saat aralıksız devam eden Oda Servisi hizmeti ile birleşen profesyonel kalitede yemek olanakları ile ziyaretçiler ister ortak alanlarda ister odalarında dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinden örnekler tadabilirler.

ANKARA ROYAL HOTEL

Şehir otelciliği anlayışında sınırları zorlayan ve hem gezi hem de iş sebebiyle seyahat eden ziyaretçilerine çok özel zamanlar yaşatmayı amaçlayan ANKARA ROYAL HOTEL, aralarında 5 adet süit, 2 adet özel saunalı executive oda olmak üzere toplamda 65 adet modern tasarım anlayışıyla tasarlanmış konforlu odaya sahiptir. Tüm odalar dünya standartlarını tam anlamıyla karşılamakta ve ziyaretçilerine üstün bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Şehir otelciliğinin tüm standartlarını fazlasıyla karşılayan ANKARA ROYAL HOTEL odalarında klima, LCD TVler, wireless internet, özel çalışma alanları, uydu yayını, minibar, özel güvenlikli elektronik kasalar ve daha fazlası bulunmaktadır. Engelli ziyaretçiler için de özel olarak tasarlanmış odalar ANKARA ROYAL HOTEL bünyesinde bulunmaktadır.

Her biri dünya mutfağından çok çeşitli ve enfes tatlar sunan 3 farklı konseptte restoranıyla ANKARA ROYAL HOTEL ziyaretçilerine hem Türk hem de dünya mutfağından muhteşem örnekler sunabilmektedir. Bununla birlikte ziyaretçilerin özel isteklerine göre menüler oluşturulup servis edilmektedir.

İş toplantıları için de gerekli tüm donanımlara sahip olan ANKARA ROYAL HOTEL bünyesinde 15 kişiden 350 kişiye ulaşan tüm toplantı ve davetler için uygun alanlar bulunmaktadır. Tüm toplantı ve davet alanlarında kablosuz internet erişimi de mevcuttur.